Stolarnia Malinowscy firma
Stolarnia Malinowscy firma
Stolarnia Malinowscy firma
Stolarnia Malinowscy firma

FIRMA

Firma prowadzi swoja dzialalność od 1986 roku. Została założona przez dwóch braci Malinowskich.

Zakład przez dwadzieścia osiem lat swego istnienia systematycznie się rozwija, zwiekszamy produkcję inwestując w nowe technologie. W chwili obecnej jesteśmy jednym z najwiekszych producentów trzonków na obszarze całej Polski.

Specjalizujemy się w produkcji trzonków do wszystkich rodzajów narzędzi ogrodniczych. Wykonujemy również trzonki na specjalne zamówienia klienta.

Od 10 lat produkujemy klejoną kantówkę okienną i drzwiową oraz klejone konstrukcje na domki szkieletowe w systemie skandynawskim i kanadyjskim. Poszerzenie produkcji o te systemy pozwoliły na znaczne unowocześnienie produkcji. W chwili obecnej nad produkcją klejonki czuwają nowoczesne, w pełni zautomatyzowane optymalizerki, wielopiły, strugarki czy linie do łączenia wzdłóżnego mikrowczep renomowanych producentów maszyn.

Posiadamy dwa swoje tartaki i nowoczesne suszarnie do drewna o łącznym wsadzie 850m3.

Niezawodnym przy produkcji elementem zakładu jest posiadanie własnego transportu do dłużyc i zestawów ciężarówek do rozprowadzania towaru do klientów, który nieustannie jest wymieniany na nowy tabor. Obecnie średnik wiek pojazdów użytkowych, w tym wózków widłowych wynosi 3,5 roku.

W chwili obecnej zatrudniamy 120 osób.

O wysokiej jakości naszych wyrobów świadczy fakt, iż grono naszych odbiorców ciągle się powiększa.

logo firmy
© Marek Malinowski, Daniel Siewert 2009; Fragmenty kodu pochodza ze stron dynamicdrive i css library.
Strona jest wykonanan zgodnie ze specyfikacją XHTML 1.1, CSS 2. Sprawdz